“Man patīk tā doma, ka produkts, kas ir pilnībā roku darbs, nonāks mājās visā pasaulē un būs mīlēts.”
– Francesco Bartolucci

Sākot no Francesco sākotnējā koncepta un turpinot līdz pat mūsdienām, Bartolucci ir kļuvis par modernu, dinamisku uzņēmumu, kas joprojām izmanto amatniecības ražošanas metodes, vienlaikus iekļaujot moderno tehnoloģiju jauninājumus. Tādējādi mēs varam radīt gan unikālus produktus, gan jaunus produktus lielos daudzumos. Koks ir mūsu īpašais materiāls! Dzīvs materiāls, no kura mēs iegūstam unikālus, augsti vērtīgus produktus, kas ir piepildīti ar emocijām: dāvanas, mājas aksesuāri, rotaļlietas un kolekcionāru produkti ar lepnumu „Made in Italy”.

Katrs produkts rodas no sākotnējā dizaina, pēc tam tiek apstrādāts un samontēts ar rokām, izmantojot procesu, kurā vidēji ir vairāk nekā desmit posmu. Pateicoties mehāniskajam griezumam, roku krāsojumam un gala montāžai, katrs produkts saglabā savu unikalitāti. Īpaši mūsu Pinokio līnijas produktiem piemīt augstas kvalitātes amatnieku meistarība, jo tie visi ir ar roku izgatavoti un ar rokām apgleznoti.

  Mēs izmantojam Itālijas koksni no sertificētām FSC plantācijām un krāsas, kas atbilst Eiropas standartiem, ievērojot vides un sociālo ilgtspējību.

  Ikdienas apņemšanās, pieķeršanās darbam, cieņa pret vidi, rūpes par cilvēku attiecībām, radošuma stimulēšana – tās ir vērtības, kas vienmēr ir atšķīrušas mūsu veidu kā būt uzņēmumam.

Mācamies kopā ar Bartolucci